] KARMON Biuro Rachunkowe Zielona Góra - Monika Matyszczak
Szybki kontakt: 609 265 692

Zielona Góra

Zapraszamy do naszego biura przy
ul. Kręta 5 I piętro lok. 6

Indywidualność

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dla nas nie jesteś jednym z wielu.

OnLine

Twoje dokumenty możesz przesyłać elektronicznie.


KARMON Biuro Rachinkowe Monika Matyszczak

KARMON Biuro rachunkowe, zlokalizowane w Zielonej Górze działa na rynku od 2009r i jest podmiotem uprawnionym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej OC w PZU S.A.

Nasze biuro rachunkowe jest młodą, rozwijającą się firmą, która stawia sobie za cel rzetelną i profesjonalną obsługę księgowo - podatkową oraz kadrowo - płacową swoich klientów. KARMON Biuro rachunkowe świadczy usługi dla małych, średnich i dużych firm, o różnych formach prawnych, a także zróżnicowanych profilach działalności. Obsługujemy również osoby fizyczne.

Współpracujemy z firmami na terenie całego kraju. Istnieje możliwość odbioru dokumentów z siedziby klienta.

Do zakresu naszych usług należą usługi księgowo-podatkowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwo przy zakładaniu podmiotów gospodarczych. Oddając w nasze ręce zagadnienia księgowe i kadrowo-płacowe swojego biznesu unikniesz wielu problemów, zaoszczędzisz czas i w ten sposób będziesz mógł skoncentrować się wyłącznie na przedmiocie swojej działalności. Nasze biuro jest także do Państwa dyspozycji jako pełnomocnik w sprawach przed urzędami.

Naszym atutem jest dyskrecja, rzetelność i odpowiedzialność za zgodne z prawem ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych.

KARMON Biuro Rachunkowe serdecznie zaprasza do współpracy. Wystarczy, zadzwonić do naszego biura i umówić się na spotkanie z naszym specjalistą, który zweryfikuje Państwa potrzeby , przeanalizuje dokumentację i przygotuje atrakcyjną ofertę spełniającą Państwa wymogi.

KARMON Biuro Rachunkowe Zielona Góra - Monika Matyszczak. Kompleksowe usługi księgowe, podatkowe, księgowość Zielona Góra.

Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć jest podatek dochodowy.